Перекласти сторінку

Новости

14 травня відбудеться Перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності

14 травня 2014 року відбудеться Перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності.

Початок заходу: 16.30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 5, конференц-зала, (вхід через 1-й під’їзд).

Акредитація ЗМІ проводиться 13 травня 2014 року з 14.00 до 17.00 за тел. 255-27-95.Довідково

Про ініціативу проведення Першого загальноукраїнського круглого столу національної єдності оголосили 8 травня у своїй спільній заяві в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов і Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми готові до розмови з усіма, хто має легітимні політичні цілі і готовий відстоювати їх законними засобами - з тими, хто не має крові на своїх руках. Ми запрошуємо представників усіх політичних сил з усіх регіонів, громадянського суспільства, наукових кіл до діалогу з усіх питань та викликів, які постають зараз перед українським народом», - йдеться у заяві.

О.Турчинов і А.Яценюк наголосили, що метою цього діалогу є формування національного консенсусу з ключових для українського суспільства проблем. Напрацьовані пропозиції за участю всіх політичних сил будуть імплементовані Верховною Радою України, у тому числі через механізми внесення змін до Конституції та законодавства України, зазначили Голова Верховної Ради України і Прем’єр-міністр України.

О.Турчинов і А.Яценюк запросили усіх учасників політичного процесу, а також представників громадськості активно долучитися до реалізації цієї ініціативи.

До участі у роботі круглого столу запрошені Президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, Прем’єр-міністр України А.Яценюк та урядовці, народні депутати України, кандидати у Президенти України, керівники обласних адміністрацій та голови обласних рад, представники органів місцевого самоврядування, науковці, представники релігійних організацій, бізнес-кіл, громадських та міжнародних організацій, громадські діячі.


За матеріалами Урядового порталу.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse