Перекласти сторінку

Новости

Звернення Дмитра Табачника у зв'язку з ситуацією в Україні

Шановні батьки, вчителі та викладачі, учні та студенти!

Зараз Україна переживає нелегкі часи. І в ці складні дні хочу звернутися до всіх сімей, в яких ємати, батько, сини та доньки, брати і сестри, рідні та близькі родичі. Найголовнішим у кожній сім’ї є життя таздоров’я дітей. Діти завжди у скрутну хвилину звертаються до своїх батьків. Тому прошу – бережіть один одного!

Неможливо спокійно дивитися на  те, до чого вдаються певні політики та радикальні активісти зарадидосягнення своїх цілей і задоволення політичних амбіцій. Заклики та заяви перемішалися з незаконнимидіями і правопорушеннями.

Прошу – не піддавайтеся на провокації, бережіть найголовнішу цінність – людське життя!

Звертаюся до педагогів і викладачів!  У школі, коледжі, технікумі, професійно-технічному та вищомунавчальному закладі ви є провідниками наших дітей у доросле майбутнє. Наше з вами завдання – ні на митьне забувати про те, що кожна дитина повинна бути щасливою!

Не забувати і слова Василя Сухомлинського про покликання вчителя та педагога: «Наша праця –формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».

Пам’ятаймо, що з часом відзвучать високопарні слова політиків, що нині виголошуються згучномовців на вулицях та сценах. Проте кожному з нас необхідно дати собі відповідь на запитання – якевідлуння після цього залишиться в юних душах?

Дорогі учні та студенти! Кожен громадянин має право будувати своє майбутнє у вибраний ним спосіб. Одна з основ демократії –  свобода. Проте не забувайте, що свобода людини закінчується там, депочинається свобода іншої людини.

Вашою головною перевагою є прагнення до здобуття якісної освіти. Саме освічені люди, які можутьраціонально мислити, виважено діяти, вирішувати проблеми шляхом діалогу за столом переговорів єзапорукою демократичного українського суспільства.

Пам’ятайте: якщо не знаєш, як діяти – дій за законом.

Звертаюся до всіх! Українці завжди були прикладом миролюбства та сповідування християнськихцінностей. Давайте  разом вкотре засвідчимо ці твердження всьому світові – припинимо заворушення тавідновимо мир і спокій в Україні!

 

Міністр освіти і науки Україн                                                              Дмитро Табачник

21.02.2014 | 10:50 
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ


Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse