Перекласти сторінку

Новости

Профактив Городнянської районної організації на Ічнянщині

 

30 жовтня відповідно плану роботи Городнянської РО Профспілки голови та члени профкомів первинних організацій  відвідали Ічнянський район. Метою поїздки була зустріч з колегами Ічнянської районної організації для обміну досвідом та відвідування історично-культурних памяток Чернігівщини. 

Першим пунктом культурно-просвітницької екскурсії був Музей-садиба Левка та Дмитра Ревуцьких в с. Іржавці. Працівники музею змогли зберегти не просто експонати, а дух сімї українських митців-патріотів. Захоплюючі розповіді про життя та творчість Ревуцьких стали для городнянців справжнім відкриттям досі маловідомих віх історії України.

Качанівський національно-культурний заповідник вразив своєю величчю та духом возвишеної  культури. Розуміння та відчуття того, що перебуваєш в улюбленому місці найвеличніших українців не може зрівнятись ні з чим.

Останнім пунктом призначення поїздки була Парафіївська ЗОШ І-ІІІ ст. Перебувваючи в закладі, розумієш, що все робиться для того, щоб діти відчували себе комфортно. І головне не приміщення, а колектив професіоналів, які дійсно віддають душу і серце учням.

Ми щиро дякуємо за організацію духовно насиченого семінару голові Ічнянської районної організації Савченко Вірі Іванівні та колективам музеїв, Качанівського заповідника та Парафіївської школи.

фотозвіт на сторінці сайту Фото.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse