Перекласти сторінку

Новости

До складу Міжвідомчої робочої групи з питань аналізу можливих економічних ризиків реалізації Угоди про асоціацію Україна -ЄС делеговано представника профспілок

 

Як уже повідомлялося, під час розгляду на засіданні Кабінету Міністрів України 18 вересня ц.р. проекту Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Прем’єр-міністром України М.Я.Азаровим було дано доручення про створення під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Бойка Ю.А. Міжвідомчої робочої групи з питань аналізу економічних аспектів, пов’язаних з реалізацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Уповноважений представник профспілок на засіданні Уряду, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, в.о.першого заступника Голови ФПУ Осовий Г.В. запропонував включити до складу цієї робочої групи представників галузевих профспілок.

Відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України Бойка Ю.А. №7371/0/1-13 від 23.09.2013 щодо створення Міжвідомчої робочої групи для аналізу можливих економічних ризиків, пов’язаних з реалізацією Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом і його державами-членами, від профспілок до її складу делеговано заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ С.М.Кондрюка.

Враховуючи, що положення Угоди охоплюють всі сфери життя українського суспільства, координація роботи профспілок в робочій групі буде проводитися в рамках СПО об’єднань профспілок.


Департамент соціального діалогу та  соціального страхування

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse