Перекласти сторінку

Новости

Серпневі конференції вчителів визначили основні напрями діяльності

У період з 27 по 30 серпня пройшли конференції педагогічних працівників за участі делегацій Городнянського району.

Розпочали «естафету» самі Городнянці 27 серпня. Звіт про конференцію розміщено на сайті раніше.

Вже наступного дня делегація освітян Городнянщини представляла педагогічний загал у м.Добруш Гомельської області Білорусі. Не перший рік білоруські колеги є для нас взірцем відношення держави до освіти. Стабільний плановий розвиток у всіх галузях освітнього процесу. Добрушани минулого навчального року стали першими в області за якісними показниками освітнього процесу, що вже вкотре підтвердило їх високий професійний рівень.

Для десяти педагогічних працівників, що представляли різні напрямки освіти району, участь у цьогорічній обласній конференції  29 серпня в м.Прилуки стала змістовним і багато в чому повчальним заходом, подією, яка завдячуючи організаторам запам’ятається надовго. Очолював делегацію начальник відділу освіти Ю.В.Денисенко.  Господарі презентували  городнянцям ДНЗ №25 «Веселий вулик» та Прилуцьку гімназію №5. Колектив ДНЗ – одна сім’я, яка робить все для того, щоб дітям було затишно та цікаво. Прилуцька гімназія №5 славна своїми педагогами та учнями далеко за межами області. Керівники та вчителі закладу мають високий професійний рівень та майстерно організовують навчально-виховний процес. Обидва заклади мають солідний досвід та відмінні показники, тому Державну атестацію пройшли з відзнакою. Колеги ділились досвідом роботи з учнями, вихованцями та батьками. Всі були однозначні – такі зустрічі необхідні. Делегації всіх районів області мали змогу ознайомитись з роботою юних майстрів декоративно-прикладних, художніх, мистецьких гуртків та секцій закладів освіти міста Прилуки. Пленарне засідання обласної педагогічної конференції проходило за участі керівників області, були присутні Народні депутати України. Аналіз роботи за минулий навчальний рік та напрямки роботи на наступний окреслив начальник управління освіти Чернігівської РДА Заліський А.А.  В обговоренні взяли участь представники всіх освітянських секцій області. Від секції голів районних та міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України виступила голова Прилуцької міської організації Заголій Т.С. Серед педагогів, діяльність яких була відзначена на конференції були і городянці: Панасевич І.П. – директор Городнянської СЮТ (Почесна грамота ОДА) та Мироненко Г.М. – голова Городнянської РО Профспілки ПО і НУ (Нагрудний знак «Профспілкова відзнака»).

30 серпня делегація освітян Городні прийняла участь у вчительській конференції Климівського району Брянської області Росії, яка відбулась у соціально-культурному центрі с.Новий Ропськ. Успіхи освітян Климівського району на найвищому рівні – перше місце по всіх показниках у Брянській області. Велика кількість педагогічних працівників відзначена грамотами і відзнаками Міністерства освіти Росії, обласних, районних органів влади.

Ми щиро раді за своїх колег з Прилук, Добрушу і Климово та вітаємо їх зі святом – Днем знань.

 

Фотозвіт з конференцій розміщений на сторінці сайту Фото.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse