Перекласти сторінку

Новости

Серпнева конференція працівників освіти Городнянського району

27 серпня у Городнянському районному будинку культури відбулась серпнева вчительська конференція.

Традиційно було підведено підсумки навчального року , що минув та накреслено основні напрямки роботи на 2013-2014 навчальний рік.

Доповідь начальника відділу освіти Денисенка Ю.В. охопила всі напрямки роботи відділу освіти. В обговоренні доповіді взяли участь представники всіх освітніх напрямків – дошкілля, загальної освіти,  позашкілля. В обговоренні взяв участь сільський голова с.Перепис Третяк С.В.  Перед учасниками конференції виступили голова райдержадміністрації Силенко М.Ф. та голова районної ради Примак Г.Г.  Із вітальними адресами звернулись представники делегацій Климівського району (Росія) та Добрушського району (Білорусь).

Окремими блоками конференції були вшанування педагогічних працівників, що пішли на заслужений відпочинок, прийом молодих спеціалістів у освітянську родину, вітання кращих за підсумками року педагогічних працівників району.

 

Виступ голови Городнянської РО Профспілки працівників освіти і науки України Мироненка Г.М. та резолюція конференції розміщені на сторінці сайту Документи.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse