Перекласти сторінку

Новости

Комітет Городнянської РО Профспілки проти рейдерства від держави

Комітет Городнянської РО уже звично працює у режимі обговорення питань, що постають перед організацією. У формулюванні постанов приймають участь усі, маючи можливість аргументувати своє бачення питання та вихід із критично загрозливої ситуації. 

 

Стан виконання районної галузевої Угоди розглядався цьго разу односторонньо через термінове відкликання до обласного центру начальника відділу освіти. Звітний 2016 рік визнаний продуктивним з точки зору реального соціального діалогу. Спілчани вперше за кілька років отримали заробітну плату за грудень у грудні, виплачені одним платежем кошти за відпуску та допомога на оздоровлення, не було вимушених безоплатних відпусток. Тобто, виконувалися мінімальні законодавчі гарантії.

 

Основні напрямки діяльності РО до  2020 року сформовані на основі ідентичного документу для всієї освітянської профспілки. Документ та постанова пленуму розміщені на сторінці сайту ДОКУМЕНТИ. 

 

Під час обговорення кошторису на 2017 рік було висвітлено ряд пропозицій та змінено підхід до використання коштів деяких статей видатків. Проте, основний принцип формування бюджету районної організації залишився незмінним: основні кошти акумулюються в районі з наступним використанням за рішенням президіїї або самого комітету, первинні ж організації мають свої невеликі кошториси, якими користуються, подаючи відповідні документи президії.

 

"Чому саме у прикордонному з агресором Чернігові Фонд державного майна виселяє навчальний центр найбільшої громадської організації? Чому у держави таке відношення до профспілок, чи це нова форма соціального діалогу?" Це тільки частина питань щодо рейдерства з боку державної установи, які були поставлені членами комітету та головами первинних профспілкових організацій. 

Звернення комітету до Президента, Премєр-Міністра, Голови Верховної Ради, голови Фонду дежавного майна розміщене на сторінці сайту ДОКУМЕНТИ.

Голова Городнянської РО Профспілки Мироненко Г.М.


Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse