Перекласти сторінку

Новости

Дивне заохочення для освітян

Якось дивно до педагогів Городнянського району ставиться місцева влада. Минулий рік район був кращим за підсумком обласних олімпіад з навчальних дисциплін, - мали заборгованість із заробітних плат, колективний трудовий спір та виплачену в січні грудневу зарплату. У цьому році район піднявся ще вище за олімпіадами та конкурсами, нате вам, вчителі заслужену… зарплату за І половину березня у квітні, а решту березневої – у травні. Дійсно заслужили. Тягнемо "передовий район за всіма показниками" до низу. Єдині в області закрили три школи у 2015 році,- все одно борги. Економія в усьому, - не допомагає, кажуть треба більше бувати у відпустках без збереження заробітної плати. Панацея… побудеш тиждень без збереження, - весь район з грошима, а тобі особисто вони не треба. Головне – адміністрація виконає план за постановою Кабміну щодо економії.


Доводиться освітянам району звертатись за допомогою до всіх владних структур: «Допоможіть нам одержати зароблене».


І так з року в рік. Чи то ми, освітяни, розумом не вийшли, щоб заробляти на дітях гроші, чи влада нам неправильні інструкції щодо заробітку дає, але ми тягнемо район на дно. Начебто намагаємось проводити постійно зустрічі з владою, хоча і не завжди вдалі, бо не з’являються всі, кого запрошували. Пропонуємо спільні дії, але факт залишається фактом: не можуть на нас заробити в районі, отже, ми зайві.


Це моя точка зору. На сторінці ДОКУМЕНТИ пропоную текст звернення профспілок освіти району до обласної влади з криком про допомогу.


Голова Городнянської РО Профспілки ПО і НУ Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse