Перекласти сторінку

Новости

Переговори, як основний інструмент профспілкового представника

Школа профспілкового активу за програмою Чернігівського навчально-методичного центру ФПО визначає основну мету – формування профспілкового активу, готового відповідати сучасним викликам при захисті прав спілчан.


У 2015-16 навчальному році школа працює на базі Городнянського району. Загальна 24-годинна програма сформована як єдиний базовий курс профспілкового представника.

Друге заняття було проведено 12 січня у приміщенні Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Комплексний тренінг «Переговори, як основний інструмент профспілкового представника у захисті прав спілчан» був проведений Мироненко Г.М. – учасником українсько-данського проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні».

 

Теоретична частина базувалась на матеріалах, підготовлених данською профспілкою «3F». Практична складалась із моделювання ситуацій, ділової гри «Один – пара – чотири – загальна думка», тренінгу «Доведи свою думку» та тренінгу «Початок переговорів».


Учасники навчання включились у роботу з інтересом до поставлених проблем. Базові поняття для переговорника зацікавили всіх, адже практично вони використовуються профспілковими працівниками постійно.

 

Наступного місяця планується друга частина тренінгу – переговори, для якої учасники одержали домашнє завдання: аналіз колективного договору закладу з метою формування документу, що відповідає сучасним вимогам.Голова Городнянської РО

Профспілки ПО і НУ

Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse