Перекласти сторінку

Новости

За що Ви так ненавидите український народ?

Голові Верховної ради України Гройсману В.Б.

Народним депутатам України

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.ЗВЕРНЕННЯ


Городнянська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України від імені більше 1100 освітян району виражає категоричний протест проекту закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстр.№3628), який продовжує політику уряду знищення власного народу.

Передноворічний уже традиційний «подарунок» від уряду у вигляді внесення здирницьких змін до законів, які забезпечують соціальний захист працюючих людей, пенсіонерів та дітей, обурює всіх простих людей.

В умовах неконтрольованого зростання цін на товари та послуги, збільшення порогу індексації до 103 відсотків призведе до фактичного зниження купівельної спроможності громадян.


У порушення ст. 22 Конституції України звужуються права на пенсійне забезпечення: значна кількість працівників позбавляється права виходу на пенсію за вислугою років без покращення умов праці, за які надавалось це право; занижується розрахунок розміру пенсії; попираються права працюючих пенсіонерів.

На місцеві бюджети перекладаються обов’язки державного бюджету у життєзабезпеченні найменш захищених верств населення. Жодного попереднього аналізу практичної можливості забезпеченості на місцях для таких витрат. Кабмін не просто залишив місцеві бюджети у болоті фінансової неспроможності через економічну катастрофу, а ще й зіштовхнув у трясовину.


Пропонуючи зміни до освітянських законів щодо харчування дітей, кабмін відбирає останні копійки від майбутнього країни. «Добити» місцеві бюджети повинні школи до 25 учнів та професійно-технічні та вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації. Зрозуміло, що значна частина цих закладів буде знищена.

Залишилось «доконати» освітян та інших бюджетників 10% скороченням штатів та закриттям 5% шкіл, і країна стане процвітаючою, зросте економічне виробництво.


Освітяни Городнянського району Чернігівської області підтримують звернення щодо проекту закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (реєстр.№3628) Федерації профспілок України, Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та всі поставлені у них вимоги.


Шановний Арсенію Петровичу, за що Ви так ненавидите український народ, тих людей, які дали Вам право на владу?


Шановні народні депутати, ми висловлюємо протест антинародному законопроекту та нагадуємо Вам, що українці не періодичний електорат, а люди, які довірили Вам свої долі і життя в Україні.За дорученням освітян Городнянського району Чернігівської області


голова Городнянської районної організації Профспілки працівників

освіти і науки України

Г.М. Мироненко

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse