Перекласти сторінку

Новости

Профспілки пікетують Верховну Раду

mityng2Сьогодні, 17 грудня, як повідомили окремі ЗМІ, під стінами Верховної Ради України зібралися до 10 тисяч людей з прапорами Аграрної партії та Федерації профспілок України.До Парламенту вийшли тисячі українців не задоволених урядовою політикою щодо проведення реформ, зокрема податкової системи та в аграрному секторі, а також проектом Держбюджету на наступний 2016 рік.


Мітинги, що проводила Федерація профспілок України, та активісти практично з усіх регіонів України, об’єдналися і небайдужі громадяни спільно звернулися до парламентарів, не підтримувати сьогодні у сесійній залі антисоціальний проект Держбюджету-2016, а також низку інших антинародних законопроектів.


Від профспілок на мітингу виступили представники всеукраїнських профспілок та профоб’єднань, профактивісти з регіонів, голови первинних профспілкових організацій.Звертаючись до присутніх на площі Голова ФПУ Григорій Осовий наголосив:


- За півтора роки Уряду Яценюка втрачено 2 млн. робочих місць.


Заробітна плата впала на 30%, а ціни та товари та комунальні послуги зросли врази. А в проекті Держбюджету на 2016 рік пропонується заморожування зарплати, прожиткового мінімуму – це подальше падіння економіки і біда кожному з нас. Тому професійні спілки, які об’єднують 6,5 млн. тільки у ФПУ, а сьогодні разом з вами на цій площі також мої колеги з інших національних об’єднань профспілок, для того, щоб сказати ні такий ганебній економічній і соціальній політиці Уряду. Ми вимагаємо від народних обранців не приймати той бюджет, який запропонований під диктат МВФ. Ми пропонуємо ненародним депутатам відхилити так звані законопроекти «щастя», які насправді несуть горе і розпач в кожну сімю. Ми є громада, ми є українське громадянське суспільство і ми вправі вимагати від влади діти так, як хоче цього народ.


Слава трудівникам України! Слава Україні!Заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк сказав:


- Наші діти і батьки запитують, чому ми подолали попередній злочинний уряд, ту злочинну владу, щоб ми сьогодні жили ще гірше, щоб наші права попирались, щоб в Україні конституція перетворилась на папірець, яким може нехтувати Прем’єр-міністр України.


Я думаю, що кожен з нас має сьогодні звернутися до себе із запитанням: чому ми так погано живемо? Про те ж саме мають спитати й кожен народний обранець, навіть Яценюк, профспілки також запитують, чому українець, який сумлінно день відодня працює і віддає своє сили, отримує таку позорну зарплату? Чому українець повинен просити у влади субсидію, а не заробляти чесною працею таку зарплату, щоб її вистачило заплатити і за харчі і за житло.


Ми звертаємось до парламенту – працюйте на захист трудового люду. Ми від мільйонів членів профспілок передаємо свої вимоги: бюджет на наступний рік не має бути бюджетом злиднів, а бюджетом Європейського розвитку.З виступу Екатерини Баришевої, голови Молодіжної ради ФПУ та Київської обласної Профспілки працівників АПК:


- Нас сьогодні об’єднав не тільки цей мітинг, нас об’єднують наші діти, наша молодь. ФПУ налічує 2 млн. молодих людей. Це в основному студентська молодь. То що ж це робиться, коли молода людина в цій святій державі не бачить своїх перспектив. Бюджет 2016 року значно звужує видатки на освіту. За даними міністерства молоді та спорту 70% молодих людей у віці до 31 року бачать своє майбутнє ні в Україні, а бажають виїхати за кордон, тому що в нас навіть гарні фахівці не можуть собі заробити на гідне існування. Майбутнє молодих українців залежить саме від тих законів, які ухвалюють депутати. Почуйте голос молоді!


Профспілки передали Парламенту свої вимоги щодо необхідності внесення змін та ухвалення низки законопроектів, спрямованих на захист соціально-економічних прав.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse