Перекласти сторінку

Новости

Нагальні теми для наради та навчання

Перший семінар навчання голів первинних організацій у 2015-16 навчальному році проведений на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст №2 в компютерному класі з підключенням до мережі Internet. Таким умовам відповідала тема "Інформаційне забезпечення спілчан. Звернення до органів влади. Електронні звернення, електронні петиції Президенту". 


Тема надзвичайно нагальна, адже акценти влади на звязок із громадянським суспільством вимагають пошуку нових підходів у акцентуванні уваги на певних болючих питаннях. 


Під час вступної наради було проаналізовано дії районної та первинних організацій з початку 2015 року щодо захисту прав спілчан якраз через систему різних зверненень. Виявлено плюси і мінуси діяльності та намічено орієнтири подальших дій.


Практична частина була побудована на роботі в мережі із електронними петиціями Презденту України. Різкий негатив та обурення за свою власну та колег необізнаність у такій формі звернень викликала кількість голосів за дійсно корисні для людей петиції. Пройдено основні кроки реєстрації та голосування.

 

Громадянська активність спілчан та інформаційна робота завжди є актуальним питанням і потребує постійної уваги. Подальші дії - розяснювальна робота голів ПО у закладах освіти.


голова РО Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse