Перекласти сторінку

Новости

Пленум комітету і "шпаринка" в рефомру місцевого самоврядування


25 червня відбувся позачерговий пленум комітету районної організації, який розглянув питання ходу та наслідків колективного трудового спору між найманими працівниками закладів та установ освіти Городнянського району, підпорядкованих відділу освіти Городнянської райдержадміністрації і відділом освіти Городнянської райдержадміністрації.


За наслідками роботи примирної комісії (інформація на даній сторінці сайту) було укладено Угоду між сторонами трудового конфлікту. Перед представниками найманих працівників під час пленуму стояло завдання – звіт перед членами комітету за виконану роботу під час процедурних та організаційних питань колективного спору.Голова представницького органу Мироненко Г.М. надав роз’яснення щодо підсумкових документів та наслідків роботи примирної комісії.

Членами комітету було погоджено всі рішення примирної комісії та визначено можливі шляхи подальших дій при різних варіантах розвитку подій.


По закінченні пленуму голова РО Мироненко Г.М. провів семінар-навчання з головами первинних організацій та членами комітету «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ», метою якого було доведення інформації щодо реалізації проекту реформ місцевого самоврядування. Профактив дуже зацікавила подана інформація, виникло жваве обговорення, під час якого думки щодо самої реформи та механізму її реалізації були кардинально різні. Насторожує той факт, що прості люди – жителі населених пунктів, які будуть об’єднуватись у громади, не мають достатньої, і головне, реальної інформації ні про саму реформу, ні про її впровадження.


Виражаємо надію, що формування громад справді буде добровільним і свідомим.

голова РО Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse