Перекласти сторінку

Новости

Примирна комісія поставила крапку в трудовому спорі?

16 червня відбулось засідання примирної комісії по розгляду колективного трудового спору (конфлікту) між Городнянською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України та відділом освіти Городнянської районної державної адміністрації.


Вимоги найманих працівників (сторінка сайту ДОКУМЕНТИ) розглядала комісія в присутності представників сторін та національної служби посередництва і примирення.

Члени примирної комісії від Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України:


 1. Мироненко Геннадій Миколайович – голова РО Профспілки ПО і НУ;
 2. Надточій Наталія Іванівна – заступник голови РО, голова ПО Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
 3. Шоман Наталія Федорівна – член президії РО, голова ПО Городнянської районної гімназії;
 4. Плотникова Валентина Володимирівна – член комітету РО;
 5. Дуда Людмила Михайлівна – член президії РО, голова ПО Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст.


члени примирної комісії від відділу освіти Городнянської райдержадміністрації


 1. Гриценко Юрій Михайлович – начальник відділу освіти;
 2. Висоцька Тетяна Віталіївна – головний спеціаліст відділу освіти;
 3. Оліфіренко Ірина Борисівна – фахівець з юридичних і кадрових питань відділу освіти;
 4. Шулдик Наталія Федорівна – заступник головного бухгалтера ЦБ відділу освіти.Представник відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області:


Максименко Марина Віталіївна – заступник начальника - завідувач сектора правового забезпечення


Запрошені:

Ященко Світлана Петрівна – голова Городнянської райдержадміністрації;

Демченко Микола Михайлович – заступник голови Городнянської районної ради.

Матвеєва Тетяна Анатоліївна – голова Чернігівської ОО Профспілки ПО і НУ;

Лугина Олексій Володимирович – юристконсульт Чернігівської ОО Профспілки ПО і НУ.


Засідання відкрила представник НСПП Максименко М.В. Після короткого організаційного вступу: головою засідання було обрано Мироненка Г.М., секретарем – Оліфіренко І.Б., було розпочато розгляд справи примирної комісії з прийняття рішення про взяття вимог найманих працівників в даному колективному трудовому спорі (конфлікті) до розгляду. Вимоги були проаналізовані всебічно, обговорення проходило з аргументацією обох сторін.


По першій вимозі комісія дійшла згоди, затвердивши таке рішення:


У зв’язку із погашенням зарплатного боргу працівникам загальноосвітніх закладів, вважати першу вимогу у колективному трудовому спорі виконаною.

Оскільки відділ освіти та райдержадміністрація зобов’язуються:

- виплату заробітної плати, в подальшому, здійснювати по надходженню освітньої субвенції, дотримуючись пропорційності в розмірі нарахувань до фактично виплаченої заробітної плати;

- здійснити до 19 червня фінансування І половини заробітної плати за травень у сумі 84 129 грн. для працівників закладів освіти, що фінансуються за рахунок районного бюджету та підпорядковані відділу освіти;

- здійснити до 26 червня фінансування ІІ половини заробітної плати за травень у сумі 238 907 грн. для працівників закладів освіти, що фінансуються за рахунок районного бюджету та підпорядковані відділу освіти,

сторони прийняли рішення підписати Угоду про вирішення першої вимоги, про що направити відповідні документи до відділення НСПП з метою подальшого зняття її з реєстрації. Протокол засідання направити до Городнянської районної ради та Городнянської райдержадміністрації.


Друга і третя вимоги розглядались разом. Після досягнення консенсусу в основних положеннях, відповідні зобов’язання взяли на себе обидві сторони примирення: 1. Внести зміни до пункту 1 наказу по відділу освіти Городнянської РДА від 28.01.2015 року №26 «Про зміну істотних умов праці – оплати праці педпрацівників, бібліотечних працівників установ та закладів освіти району», виклавши його в редакції:


«1. Змінити з 01 квітня 2015 року по 31 серпня 2015 року розмір надбавки за престижність праці педагогічних працівників до 10% посадового окладу (ставки заробітної плати) для педагогічних працівників закладів та установ освіти району, з 01.09.2015 року по 31.12.2015 року – 15% посадового окладу».


 1. Внести зміни до пункту 2наказу по відділу освіти Городнянської РДА від 28.01.2015 року №26 «Про зміну істотних умов праці – оплати праці педпрацівників, бібліотечних працівників установ та закладів освіти району», виклавши його в редакції:


«2. Змінити розмір надбавки до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) за особливі умови роботи бібліотекарів закладів освіти району з 01 квітня 2015 року по 31 серпня 2015 року, з 01.09.2015 року по 31.12.2015 року – 25% посадового окладу».


 1. Відділу освіти Городнянської РДА видати наказ про внесення змін до наказу по відділу освіти Городнянської РДА від 28.01.2015 року №26 «Про зміну істотних умов праці – оплати праці педпрацівників, бібліотечних працівників установ та закладів освіти району» із врахуванням змін, зазначених у пункті 1 і 2 даного рішення до 19.06.2015 року. Зміни вступають у силу після погодження профспілковою стороною на пленумі комітету Городнянської РО Профспілки ПО і НУ.


У зв’язку із зазначеним вважати другу та третю вимогу у колективному трудовому спорі (конфлікті) вирішеними про що підписати відповідну угоду. Протокол засідання (копії) направити до Городнянської районної ради та Городнянської райдержадміністрації та відділення НСПП.


Наразі залишається тільки виконувати взяті зобов’язання.


Дякую всім учасникам переговорного процесу за співпрацю і розуміння.


Окрема подяка відділенню НСПП у Чернігівській області за допомогу у вирішенні проблеми та зняття напруги у трудових колективах, змістовні консультації та аналіз і оформлення документації.
Голова Городнянської РО Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse