Перекласти сторінку

Новости

Городянці в числі кращих в області

23 травня на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулась обласна спартакіада членів Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки України. Загальне керівництво підготовкою та проведенням спартакіади здійснювала обласна організація Профспілки, управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, обласна організація ФСТ «Спартак».

Так як освітянська профспілка є найчисельнішою в області, то і представництво відповідне: 25 команд з міст, районів та вищих навчальних закладів області.Змагання проводились з 4 видів спорту: пляжного волейболу, настільного тенісу, армспорту та метання гранати. За Положенням команда складалась з 4 учасників: Шабовти Є.В та Чепурної Т.О. (настільний теніс), Турейського В.В. та Шаропатого Ю.М. (пляжний волейбол) та представника організації Мироненка Г.М. (метання гранати).


Справжнім героєм дня став Віталій Турейський, який спочатку зайняв перше місце у змаганнях з армспорту (вагова категорія до 80 кг), а далі, разом з Юрієм Шаропатим, поступившись в півфіналі тільки переможцям – команді Чернігівського педуніверситету, зайняли 3 місце.

Загальнокомандний результат – 4 місце. Для довідки:

1 місце – команда працівників ЧНПУ ім. Т.Г Шевченка – 325 балів;

2 місце – команда м. Прилуки – 321 бал;

3 місце – команда м. Чернігів – 302,5 балів;

4 місце – команда Городнянського району – 302 бали.

Цифри вказують на гостроту боротьби в усіх видах спорту.

Я дякую команді за самовідданість та жагу до перемоги.


Голова РО Мироненко Г.М.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse