Перекласти сторінку

Новости

До Дня працівників освіти

Напередодні професійного свята 03 жовтня відділ освіти Городнянської РДА проводив вшанування кращих педагогічних працівників району. Не залишилась осторонь і Профспілка. За поданням голови районної організації Мироненка Г.М. обласний комітет нагородив грамотами за активну громадську позицію по захисту прав членів Профспілки та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти членів президії комітету Городнянської РО Надточій Н.І., Кожем’яченка І.Б., Бенедика А.В., Клименок Т.В., Дяговець С.В. та члена профкому Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Плотнікову В.В., які протягом п’яти років робили все можливе для забезпечення соціально-економічних прав спілчан.

Наступного дня – 04 жовтня районною організацією було проведено першість району з шахів та шашок, присвячені Дню працівників освіти. В змаганнях взяли участь як працюючі, так і ветерани освітянської ниви.

Перше місце з шахів зайняв оператор котельні Великолиственської ЗОШ І-ІІІ ст. Зуб С.А., а переміг у змаганнях шашистів керівник гуртків підліткового клубу «Сучасник» Тупичівської сільської ради Зубов І.Г.


Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse