Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

З кожним роком їх стає все менше… Живих героїв, які захищали свою рідну землю від німецько-фашистських загарбників.

У Городнянському районі зараз  проживає чотири ветерани-освітянина: Головко Андрій Андрійович, Конопацький Микола Ісакович, Муравко Іван Павлович, Римар Олександр Акимович. Вік кожного наближається до 100 років. їх підводить здоров’я, пам’ять, їм не легко дається сучасна реальність, але вони для нас – ГЕРОЇ, ЯКІ ДАЛИ НАМ ПРАВО НА ЖИТТЯ.

Якими мають бути дії профспілок в сучасних складних соціально-економічних умовах? Що необхідно зробити, щоб ефективно та надійно захистити законі права та інтереси працівників? Ці та інші питання були у центрі уваги учасників засідання Президії Федерації профспілок України, що відбулось 24 квітня у Києві.

Фп

Каждую весну в журнале «Форбс» публикуется список миллиардеров со всего мира, и каждый год он становится все больше и больше. В 2017 году в список включены 445 миллиардеров из стран ЕС. Их совокупное состояние оценивается в более чем 1,3 триллиона евро.

6410760

Федерація профспілок України висловлює категоричний протест проти ухваленого 28 березня 2017 року рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) «Про встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу».

29 березня 2017 року в УНІАН відбулася прес-конференція на тему – «Гідність для українських працівників – фундаментальні права та гідна праця». З журналістами спілкувалися Яап Вінен від Міжнародної конфедерації профспілок, Вадим Борисов від Глобального союзу IndustriALL, Григорій Осовий від Федерації профспілок України.

"Чому саме у прикордонному з агресором Чернігові Фонд державного майна виселяє навчальний центр найбільшої громадської організації? Чому у держави таке відношення до профспілок, чи це нова форма соціального діалогу?" Це тільки частина питань щодо рейдерства з боку державної установи, які були поставлені членами комітету та головами первинних профспілкових організацій. 

Жодна профспілкова організація області не має бути осторонь ганебного явища  наступу на права профспілки.

Ці питання та тези  були озвучені  освітянським профактивом на пленумі комітету Городнянської РО Профспілки ПО і НУ  9 березня.

Комітетом обговорювалися планові робочі питання життя організації: стан виконання районної галузевої Угоди, Основні напрямки діяльності до 2020 року, використання у 2017 році  коштів за призначеннями видатків. 

 

24 лютого 2017 року відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Прем'єр-міністра України В. Гройсмана.


Участь у роботі засіданні взяли Віце-прем'єр-міністр України, Голова Національної ради П. Розенко, Перший віце-прем'єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України С. Кубів, Віце-прем’єр-міністр України Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г. Зубко, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Д. Вовк, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, керівники всеукраїнських профспілок, представники роботодавців та територіальних тристоронніх соціально-економічних рад.

Конструктор сайтів
Nethouse