Перекласти сторінку

Структура

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

президією комітету Городнянської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

протокол від 16.11.2014 року № 28

Структура

Городнянської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України

№ з\п

Назва первинної організації

1

Первинна профспілкова організація Городнянської районної гімназії

2

Первинна профспілкова організація Городнянської ЗОШ І - ІІІ ст. №2

3

Первинна профспілкова організація Городнянської ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

4

Первинна профспілкова організація Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

5

Первинна профспілкова організація Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ст

6

Первинна профспілкова організація Великолиственської ЗОШ І-ІІІ ст.

7

Первинна профспілкова організація Деревинської ЗОШ І-ІІІ ст.

8

Первинна профспілкова організація Дроздовицької ЗОШ І-ІІІ ст.

9

Первинна профспілкова організація Івашківської ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Первинна профспілкова організація Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст.

11

Первинна профспілкова організація Макишинської ЗОШ І-ІІІ ст.

12

Первинна профспілкова організація Мощенської ЗОШ І-ІІІ ст.

13

Первинна профспілкова організація Переписької ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Первинна профспілкова організація Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.

15

Первинна профспілкова організація Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

16

Первинна профспілкова організація Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Первинна профспілкова організація Автуницької ЗОШ І-ІІ ст.

18

Первинна профспілкова організація Бурівської ЗОШ І-ІІ ст.

19

Первинна профспілкова організація Ваганицької ЗОШ І-ІІ ст.

20

Первинна профспілкова організація Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст.

21

Первинна профспілкова організація Великодирчинської ЗОШ І-ІІ ст.

22

Первинна профспілкова організація Дібрівненської ЗОШ І-ІІ ст.

23

Первинна профспілкова організація Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст.

24

Первинна профспілкова організація Конотопської ЗОШ І-ІІ ст.

25

Первинна профспілкова організація Городнянської ЗОШ І ст.

26

Первинна профспілкова організація Городнянської спеціальної ЗОШ – інтернат І-ІІ ст

27

Первинна профспілкова організація Городнянської ДЮСШ

28

Первинна профспілкова організація Городнянської ЦДЮТ

29

Первинна профспілкова організація Городнянського МНВК

30

Первинна профспілкова організація Городнянської СЮТ

31

Первинна профспілкова організація ясла-садка № 1 м.Городня

32

Первинна профспілкова організація Городнянського ясла-садка № 4

33

Первинна профспілкова організація ясла-садка Тупичівської с/ради

34

Первинна профспілкова організація підліткового клубу “Сучасник” с.Тупичів

35

Первинна профспілкова організація працівників відділу освіти

36

Первинна профспілкова організація ясла-садка Вихвостівської с/ради


Склад комітету

Городнянської районної організації ,

сформованого шляхом прямого делегування 2014 року

№ з\п

Первинна організація (заклад, установа освіти)

№ посвід-чення

Прізвище, ім’я, по-батькові

1

Городнянська районна гімназія

1

Шоман Наталія Федорівна

2

Хомазюк Ярослав Вікторович

2

Городнянська ЗОШ І - ІІІ ст.№2

3

Надточій Наталія Іванівна

4

Плотнікова Валентина Володимирівна

5

Косач Олександра Вікторівна

6

Швець Сергій Петрович

3

Городнянська ЗОШ - інтернат І-ІІІ ст.

7

Кисель Людмила Степанівна

8

Кряж Алла Дмитрівна

9

Кожем’яченко Ігор Борисович

4

Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.

10

Дуда Людмила Михайлівна

5

Великолиственська ЗОШ І-ІІІ ст.

11

Мироненко Геннадій Миколайович

6

Деревинська ЗОШ І-ІІІ ст.

12

Павленко Віктор Миколайович

7

Дроздовицька ЗОШ І-ІІІ ст.

13

Дубровська Галина Олегівна

8

Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст.

14

Марченко Наталія Анатоліївна

9

Макишинська ЗОШ І-ІІІ ст.

15

Авраменко Світлана Василівна

10

Переписька ЗОШ І-ІІІ ст.

16

Сухицька Наталія Михайлівна

11

Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.

17

Стрелок Тетяна Миколаївна

12

Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

18

Пилипенко Ольга Михайлівна

19

Шабовта Євгеній Володимирович

13

Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.

20

Лозбень Оксана Іванівна

14

Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.

21

Дунай Сергій Митрофанович

15

Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.

22

Здор Раїса Дмитрівна

16

Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.

23

Єрмак Галина Степанівна

17

Ільмівська ЗОШ І-ІІ ст.

24

Снопок Марія Володимирівна

18

МНВК

25

Михальченко Сергій Михайлович

19

СЮТ

26

Шулдик Людмила Степанівна

20

Городнянська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат

27

Демиденко Ніна Василівна

28

Андрущенко Олена Василівна

21

Відділ освіти

29

Оліфіренко Ірина Борисівна

22

Ясла-садок № 1

30

Усачова Вікторія Костянтинівна

31

Редюк Олена Михайлівна

23

Ясла-садок № 4

32

Крутило Тетяна Олександрівна

33

Клименок Тамара Вікторівна

24

Ясла-садок Вихвостівської с/ради

34

Коваленко Юлія Віталіївна

Конструктор сайтів
Nethouse