Перекласти сторінку

Статті

Зустріч в райдержадміністрації

24 вересня на звернення голови Городнянської РО Профспілки ПО і НУ Мироненка Г.М. відбулась його зустріч з головою райдержадміністрації Силенко М.Ф., заступником голови Гриценко Ю.М. та начальником відділу освіти Денисенко Ю.В.

Основними питаннями, що виносились на обговорення, були: виплата заробітної плати, винагороди педагогічним працівникам за сумлінну працю та зразкове виконання своїх обов’язків до Дня працівників освіти, скорочення чисельності кочегарів та інших технічних працівників, підвезення педагогічних працівників сільської місцевості до місця роботи і назад.

Голова РДА запевнив, що в районі робиться все можливе для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Район за цим показником є одним з кращих в області. Але власних коштів район не має, тому терміни виплати залежні від дотацій з державного бюджету. Орієнтовний термін виплати коштів за І частину вересня – 2-3 жовтня. (Станом на 04.10.2013 року кошти не виплачені).

Політика РДА на максимальне скорочення працівників пов’язана з економією коштів. На думку Силенка М.Ф., зі зменшенням кількості учнів, зменшується обсяг робіт обслуговуючого персоналу, тому керівник закладу чи установи повинен рахувати кошти і приводити кількість штатних працівників у відповідність з обсягом робіт, такої ж думки і начальник відділу освіти. Типові штати не обов’язкові для впровадження в життя, але до скорочення необхідно підходити, враховуючи особливості конкретного закладу. На аргумент голови РО щодо постійної економії протягом кількох років на організації індивідуального навчання в районі, була дана відповідь, що це дає змогу збільшити розмір призначень на більший термін і це не може вважатись порушенням законодавства.

Виплата винагороди запланована до Дня працівників освіти в розмірі 20% середнього посадового окладу. Заступнику голови Гриценку Ю.М. доручено взяти під особистий контроль це питання. (Станом на 04.10.2013 року винагорода виплачена).

Підвезення педагогічних працівників сільської місцевості до місця роботи і назад на даний час можливе тільки за маршрутами шкільних автобусів. Компенсація проїзду до кінця календарного року неможлива через брак коштів. Щодо закладення їх у бюджет 2014 року можливі варіанти після окремого обговорення за наявними кошторисними показниками на наступний рік.

За пропозицією голови РО, була досягнута згода проведення зустрічей з працівниками освіти в любому форматі.

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse