Перекласти сторінку

Статті

Звернення до органів влади

від 28.01.2013 року №3

 

Голові Городнянської РДА Висоцькому Ю.В.

Начальнику відділу освіти Городнянської РДА Денисенку Ю.В.

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Кілька останніх років відділом освіти Городнянської РДА проводилась робота щодо економії бюджетних коштів: заклади освіти працюють в режимі економії, штатні одиниці, передбачені Типовими штатами, не введені, зняті доплати за діловодство, індивідуальне навчання замінюється навчанням у класах-комплектах та проведенням спільних уроків різних класів з оплатою за одну годину, зведено до мінімуму дні відряджень при проходженні курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників, не підписується навіть найнеобхідніша література для закладів та установ освіти, відсутні витрати на охорону праці та інші.

Зазначені вище та інші заходи не сприймаються райдержадміністрацією як реальні кроки. Розпочато «роботу» по скороченню працівників. «Зайві» люди, тобто працівники, виявляється можуть бути у закладах освіти уже і після заходів економії.

Найгіршим є те, що про головних учасників освітнього процесу – дітей влада не думає. На них же можна економити. Здоров’я дітей уже не аргумент. Не аргумент і доля працівників. Звідки витоки таких дій влади?

Прошу Вас надати мені письмові роз’яснення щодо піднятої у зазначеному зверненні проблеми.

За підсумками І кварталу 2013 року в планах Кабміну внесення змін до бюджету на рік. Як профспілковий представник, я повинен проводити роботу по контролю за дотриманням роботодавцями та органами влади законодавства про працю та буду проводити роботу щодо внесення змін до бюджету на освіту району.

 

 

Голова РО                             Г.М. Мироненко

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse