Перекласти сторінку

Статті

Звернення районного комітету Президенту України

від 24.11.2014 року № 17

Президенту України

Порошенку П.О.


ЗВЕРНЕННЯ


Шановний Петре Олексійовичу!


За дорученням комітету Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України (протокол від 20.11.2014 року №11), з правом профспілкового представника, звертаюсь до Вас з проханням сприяння у виплаті заробітної плати працівникам закладів освіти Городнянського району Чернігівської області.


Працюючі люди не можуть нормально прогодувати сім’ю, оплатити комунальні послуги та навчання дітей, вчасно виплатити кредитні зобов’язання. Районний бюджет не в змозі самостійно виконати функції оплати праці бюджетників. Для допомоги людям просто необхідні додаткові кошти з державного бюджету.


Постійна заборгованість із заробітної плати ще більше знецінює кошти, адже, через місяць затримки їх вартість різко падає через інфляцію (ріст цін і тарифів).


Комітет Городнянської районної організації Профспілки з метою захисту соціально-економічних прав спілчан просить Вас допомогти в одержанні уже давно зароблених коштів.


Ми виражаємо свій протест все більшому наступу на права працюючих людей, намаганню будь-яким чином зменшити оплату праці, або погіршити її умови.


У разі подальшого порушення законодавства про оплату праці, організація буде змушена переходити до активних дій.Голова Городнянської РО Профспілки       Г.М. Мироненко

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse