Перекласти сторінку

Статті

Звернення до Премєр-міністра Азарова М.Я.

від 23.12.2013 року № 23

Прем’єр-міністру України

Азарову М.Я.

 

Шановний Миколо Янович!

Звертаюсь до Вас з метою одержати відповіді державного діяча, координатора економічного життя країни, на питання, які турбують не тільки мене, а і всіх членів Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Кожного дня по декілька разів я намагаюсь пояснити людям чому така ситуація в бюджетній сфері з виплатою заробітної плати, коштів за відрядження і, взагалі, з фінансуванням закладів освіти та чого чекати далі.

Сьогодні 23 грудня, а працівники закладів освіти Городнянського району, які фінансуються з районного бюджету, ніяк не можуть отримати повністю заробітну плату за жовтень. Це попри те, що райфінвідділ профінансував і 40% заробітної плати за І половину листопада. Казначейство в «ручному режимі» обирає скільки коштів і коли виплатити. А люди повинні отримати вже заробітну плату за І половину грудня.

Кожного дня я чую людські історії, пов’язані з такими іграми державних діячів. І це історії труднощів, проблем, часто навіть горя. А від Вас ми чуємо, що все добре, що заборгованість із заробітних плат майже ліквідовано.

Реальність така: півтора місяці заборгованості по заробітній платі, кошти за відрядження виплачені тільки за листопад 2012 року (більше року заборгованості) та більше мільйона боргів по інших функціях видатків.

І вся оця недоплачена, не профінансована лавина боргів впаде на бюджет 2014 року. В результаті перші ж місяці нового року автоматично «з’їдять» половину річного бюджету відділу освіти Городнянської РДА. Така ситуація не тільки в Городнянському районі, а є типовою по всій Чернігівській області.

Виходячи з усього зазначеного вище, прошу Вас дати відповіді на питання:

-         Коли освітяни Городнянщини одержать всі борги із заробітної плати?

-         Хто візьме відповідальність за подальше нормальне функціонування закладів освіти і оплату праці освітян?

 

 

Голова Городнянської РО                           Г.М. Мироненко

Немає коментарів

Додати коментар
Конструктор сайтів
Nethouse